5. ULUSLARARASI ANKARA KUKLA FESTİVALİ 

19-27 EKİM 2019

PROGRAM

19 EKİM – CUMARTESİ

  • 13:00 – ‘NEŞELİ AYICIKLAR’ (Kazakistan – çocuk oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

  • 14:00 – ‘KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ (Ukrayna – çocuk oyunu) – Erimtan Müzesi;

  • 16:00 – ‘HOKUS POKUS BİR ÖYKÜ’ (Türkiye – çocuk oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

  • 16:00 – PANTOMİM ATÖLYESİ (Türkiye – yetişkin) – Erimtan Müzesi;

  • 19:30 – ‘ANA YÜREĞİ’ (Kazakistan – yetişkin) – Tiyatro Tempo Sahnesi.

 

20 EKİM – PAZAR

  • 13:00 – ‘MISTER R-R-R’ (Ukrayna – çocuk oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

  • 14:00 – ‘MUTLU KELEBEK’ (Tiyatro Tempo – çocuk oyunu) – Erimtan Müzesi;

  • 16:00 – ‘ÇALIŞMAYANA YEMEK YOK!’ (Bulgaristan – çocuk oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

 

21 EKİM – PAZARTESİ

  • 10:30 ve 11.30 – ‘ÇALIŞMAYANA YEMEK YOK!’ (Bulgaristan – çocuk oyunu) – ODTÜ Koleji Konferans salonu;

  • 20:00 – ‘ROMEO & JULLIETTE’ (Kazakistan – yetişkin oyunu) – A.Ü. DTCF Farabi Salonu.

 

22 EKİM – SALI

  • 10:00 ve 11:00 – ‘KRAL OLMAK İSTEMEYEN ASLAN’ (Alanya Bld. Tiyatrosu – çocuk oyunu) – Yılmaz Güney Sahnesi;

  • 19:30 – ‘UÇMAK ÖZGÜRLÜKTÜR’ (Tiyatro Tempo – aile oyunu) – Beypazarı (salon henüz netleşmedi).

 

23 EKİM – ÇARŞAMBA

  • 10:30 – ‘NEŞELİ AYICIKLAR’ (Kazakistan – çocuk oyunu) – ODTÜ Koleji Konferans salonu;

  • 10:30 – ‘HOKUS POKUS BİR ÖYKÜ’ (Tiyatro Tempo – çocuk oyunu) – Bilkent Center Müzayede Salonu;

  • 10:30 – ‘MISTER R-R-R’ (Ukrayna – çocuk oyunu) – Bahçeşehir Koleji Balgat Kampüsü;

 

24 EKİM – PERŞEMBE

  • 10:30 ve 13:30 – ‘DÜNYADAKİ EN GÜZEL ŞEY’ (Genç Sahne – Türkiye – çocuk oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

  • 11:00 ve 13:00 – ‘DUMPU-DINKI’ (Anne KatherineKlatt – Almanya – çocuk oyunu) – Bilkent Center;

  • 20:00 – ‘SOKRATES’İN SON GECESİ’ (Tiyatro Tempo – yetişkin oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi.

 

25 EKİM – CUMA

  • 10:30 ve 13:30 – ‘GÖKNİNE’YE KONUK GELDİ’ (Tiyatro Tempo – çocuk oyunu) – Dört Mevsim Sahnesi;

 

26 EKİM – CUMARTESİ

  • 13:00 – ‘KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ’ ( Ukrayna – çocuk oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

  • 14:00 – SİHİRBAZLIK GÖSTERİSİ (Kerem Eser – Türkiye – aile) – Bilkent Center;

  • 15:00 – KEÇELEME ATÖLYESİ (Şirin Ceylan Özen, Nilay Emek – Türkiye – 10 yaş üzeri) – Bilkent Center;

  • 16:00 – ‘AÇ SANDVİÇ’ (Train Theatre – İsrail – çocuk) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

  • 18:00 – PERKÜSYON ATÖLYESİ (İ. Göksel Kart – Türkiye – çocuk atölye çalışması) – Bilkent Center;

  • 19:00 – ‘BREMEN ORKESTRASI’ (Tiyatro Tempo – çocuk oyunu) – Bilkent Center.

 

27 EKİM – PAZAR

  • 11:00 – ‘MUTLU KELEBEK’ (Tiyatro Tempo – çocuk oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

  • 13:00 – ‘TOZLU KİTAPLAR’ (Tiyatro Tempo – çocuk oyunu) – Tiyatro Tempo Sahnesi;

  • 14:00 – PANTOMİM GÖSTERİSİ (Onur Kaya – Türkiye – yetişkin) – Bilkent Center;

  • 15:00 – MASK YAPIM ATÖLYESİ (ARTOSFER Sanat – Türkiye – workshop) – Bilkent Center;

  • 17:00 – VARYETE GÖSTERİSİ (Şafak Poyraz – Türkiye – aile) – Bilkent Center;

  • 17:30 – PERKÜSYON ATÖLYESİ (İ. Göksel Kart – Türkiye – çocuk atölye çalışması) – Bilkent Center;

  • 18:30 – ‘İYİ Kİ DOĞDUN KARAGÖZ’ (Tiyatro Tempo – aile oyunu) – Bilkent Center.

  • Grey Facebook Icon

© 2023 Copyright TİYATRO TEMPO.